Jak zrobić swoje brwi jak profesjonaliści

Brwi są jednym z najważniejszych cech twarzy, ponieważ robią ogromną różnicę. Jeśli masz prawo brwi to dostaniesz bardziej atrakcyjny wygląd i jeśli masz słabe brwi to sprawi, że twoja twarz wygląda brzydko.

Jeśli chcesz, aby Twoje brwi jak profesjonalistów, a następnie trzeba zrozumieć, co profesjonalny brwi wygląda. Istnieje wiele sposobów, aby to osiągnąć, ale najprostszym sposobem, aby Twoje brwi wyglądają profesjonalnie jest przestrzeganie wskazówek podanych poniżej.

Idealne brwi

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest uzyskanie brwi woskowanych, jeśli chcesz uzyskać idealne brwi to uzyskać je woskowane. Woskowanie pomaga usunąć włosy i daje doskonały kształt.

Upewnij się, że brwi są czyste i jeśli masz jakieś muck następnie upewnij się, że można go oczyścić przed zastosowaniem ołówka brwi.

Zastosuj ołówek do brwi

Po zastosowaniu ołówka do brwi, a następnie można rozpocząć kształtowanie brwi. Zacznij od zrobienia łuku brwiowego. Aby zrobić łuk brwiowy musisz zacząć od wewnętrznej części brwi i narysować linię od nosa do zewnętrznego kącika oka.

Następnie możesz zacząć kształtować brwi, dodając górną i dolną linię. W środku łuku brwiowego możesz zacząć dodawać włosy. Teraz możesz sprawić, że łuk brwiowy będzie nieco większy i pełniejszy.

Zachowaj symetrię

Upewnij się, że Twoje brwi są symetryczne. Możesz to zrobić zaczynając od zewnętrznej części brwi. Musisz zrobić łuk brwiowy o ostrym kącie. Następnie musisz zrobić trochę więcej łuku w przeciwnej części brwi.

Wymieszaj za pomocą pędzelka

Musisz mieszać swoje brwi prawidłowo, ponieważ otrzymasz doskonały wygląd, jeśli jesteś mieszania go idealnie. Najpierw zacznij od zewnętrznego kącika brwi i zrób łuk. Następnie możesz zacząć mieszać łuk do środka.

Zachowaj ostrość

Jeśli chcesz, aby Twoje brwi wyglądały ostro, to musisz utrzymać je w ostrym łuku. Możesz to zrobić robiąc ostrzejszy łuk, a następnie delikatniejszy.

Wnioski:

W tym poście wymieniłam kilka skutecznych wskazówek, dzięki którym Twoje brwi będą jak u zawodowców. Jeśli planujesz iść na twarz, a następnie upewnij się, że zrobiłeś wyżej wymienionych wskazówek.