Łatwy i szybki DIY Nail Art Designs

Zabawa z lakierem do paznokci jest naprawdę przyjemna, ale wymaga dużo czasu i wysiłku. Ale z pomocą nail art designs można stworzyć kilka niesamowitych wzorów bez straty czasu.

Nail art designs są naprawdę modne i ludzie zaczynają za nimi szaleć. Jeśli więc jesteś znudzony swoimi normalnymi lakierami do paznokci to wypróbuj niektóre z najlepszych projektów nail art.

Oto kilka najlepszych projektów paznokci DIY:

Naklejki:

Jest to bardzo prosty i łatwy projekt sztuki paznokci, nazywa się “Stickers”. Wszystko co musisz zrobić to pomalować paznokcie w jasnych kolorach a następnie nałożyć kilka naklejek na pomalowane paznokcie.

Skórka:

Cuticle nail art designs są zawsze w trendzie. Jest to prosty i łatwy nail art design i można z nim stworzyć kilka niesamowitych wzorów. Najpierw trzeba pomalować paznokcie na jaskrawe kolory a następnie wyciąć końcówkę paznokcia za pomocą frezarki do paznokci. Teraz wystarczy narysować dowolny wzór.

Szminka:

Jest to kolejny prosty projekt sztuki paznokci. Musisz pomalować paznokcie z niektórych jasnych kolorach, a następnie umieścić trochę szminki na lakierze do paznokci.

Glitter:

Jest to najtrudniejszy projekt sztuki paznokci, ale jeśli masz dobrą wiedzę na temat sztuki paznokci, to możesz łatwo stworzyć kilka niesamowitych projektów paznokci z brokatem. Wszystko co musisz zrobić to nałożyć trochę białego lakieru do paznokci a następnie pokryć go srebrnym brokatem.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobały Ci się te projekty DIY paznokci. Są one naprawdę urocze i kreatywne. Jeśli jesteś osobą, która uwielbia eksperymentować, to te projekty DIY nail art są dla Ciebie.