Top 5 najlepszych płynów micelarnych

Wody micelarne to niesamowity wynalazek, który jest używany przez kobiety, aby utrzymać skórę w czystości, miękkości i zdrowiu. Woda micelarna oczyści Twoje pory, a także usunie brud, cząsteczki brudu i olej ze skóry.

Oto 5 najlepszych płynów do wody micelarnej, które nie tylko oczyszczą Twoją skórę, ale także dodadzą jej trochę blasku.

1. Nivea Skin

Pierwszą wodą micelarną, która trafiła na rynek jest Nivea. Został zaprojektowany przez słynnego dermatologa Dr Zink i jest wzbogacony o ekstrakt z ogórka i aloesu, aby dać skórze świeże i czyste uczucie.

2. Neutrogena Ultra Sheer Dry Touch Anti-Aging

Ta woda micelarna jest specjalnie zaprojektowany, aby dać skórze miękkie i gładkie uczucie. Jest wzbogacona o witaminę E, która sprawi, że Twoja skóra pozostanie zdrowa i nawilżona przez długi czas.

3. Olay Regenerist Micellar Water

Jeśli szukasz wody micelarnej, która jest skuteczna, ale również bardzo przystępna cenowo, to Olay jest najlepszą opcją dla Ciebie. Zawiera kwas hialuronowy, dzięki czemu Twoja skóra będzie nawilżona i nawodniona przez długi czas.

4. Neutrogena Moisture Renewal Watery

Najważniejszą rzeczą, na której musisz się skupić, jest nawilżenie, ponieważ jeśli Twoja skóra nie jest dobrze nawilżona, wtedy będzie się wysuszać. Woda micelarna Neutrogena jest wzbogacona o kwas hialuronowy i witaminę B5, dzięki czemu Twoja skóra będzie nawilżona i nawodniona.

5. Clinique Dramatically Different Micellar Water (woda micelarna)

Jeśli szukasz wody micelarnej, która zapewni Ci długotrwały blask, to Clinique jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Zawiera witaminę C i witaminę E, aby dać Ci zdrową i świecącą skórę.

Wnioski:

Możesz również zajrzeć do naszego poprzedniego bloga na temat 10 najlepszych wód micelarnych dla mężczyzn. Tak więc, jeśli szukasz najlepszej wody micelarnej dla Ciebie, a następnie odwiedź naszą stronę internetową i uzyskaj najnowsze wiadomości.