Top 6 najlepszych sonicznych szczoteczek do zębów

Czy wiesz, że możliwe jest mycie zębów bez użycia pasty do zębów? Tak, jest to możliwe i jestem pewien, że pokochasz to, jeśli spróbujesz raz. Istnieje wiele sposobów mycia zębów, ale jeśli szukasz dobrego i skutecznego sposobu, to dowiesz się o sonicznej szczoteczce do zębów.

Soniczna szczoteczka do zębów to najnowsza technologia szczoteczki do zębów, która pozwala na mycie zębów bez użycia pasty. Najlepszą częścią jest to, że można myć zęby bez żadnego bólu.

Główną zaletą sonicznej szczoteczki do zębów jest to, że nie trzeba w ogóle używać pasty do zębów. Wykorzystuje ona wodę jako źródło energii, aby oczyścić zęby i pozbyć się płytki nazębnej i zarazków. Soniczna szczoteczka do zębów jest lepszą opcją niż elektryczna szczoteczka do zębów, ponieważ jest znacznie tańsza i nie potrzebuje baterii.

Tak więc, teraz omówmy 6 najlepszych sonicznych szczoteczek do zębów.

1. Philips Sonicare Elite Pro Electric Toothbrush

Pierwszą rzeczą, która uderza w twój umysł, gdy kupujesz elektryczną szczoteczkę do zębów, jest to, że musisz kupić nową baterię. Cóż, soniczna szczoteczka do zębów nie potrzebuje baterii, a najważniejszą częścią jest to, że jest znacznie tańsza niż elektryczna szczoteczka do zębów.

Jeśli chcesz, aby wyglądała jak wysokiej klasy elektryczna szczoteczka do zębów, to możesz kupić ten model. Najlepsze jest to, że ma baterię, która działa przez 2 lata, więc nie musisz często wymieniać baterii. Posiada dwie prędkości, miękką i twardą.

Plusy:

Łatwa w użyciu

Działa przez 2 lata

Bateria wystarcza na 2 lata

Łatwe do naładowania

Cons:

Kosztuje więcej niż inne szczoteczki do zębów

2. Braun Oral B Braun Sonicare C40

Jest to jeden z najlepszych modeli marki Braun. Jest to szczoteczka do zębów o podwójnym działaniu, która ma ruch oscylacyjny, a także wibruje. Najbardziej niesamowitą rzeczą w tej szczoteczce do zębów jest to, że może pomóc w usunięciu kamienia i płytki nazębnej.

Pros:

Posiada ruch oscylacyjny, a także wibracje

Jest łatwy w użyciu

To jest niedrogie

Cons:

Nie jest to najlepsza opcja dla wrażliwych dziąseł

3. Oral B Braun Sonicare Elite

Jest to jeden z najlepszych modeli marki Oral B. Jest to szczoteczka do zębów o podwójnym działaniu, która ma ruch oscylacyjny, a także wibruje. Najbardziej niesamowitą rzeczą w tej szczoteczce do zębów jest to, że może pomóc w usunięciu kamienia i płytki nazębnej.

Pros:

Posiada ruch oscylacyjny, a także wibracje

Jest łatwy w użyciu

To jest niedrogie

Cons:

Jest trochę duży

4. Oral B Braun Sonicare

Kolejny najlepszy model marki Oral B to szczoteczka do zębów o pojedynczym działaniu, która posiada wibrację. Najbardziej niesamowitą rzeczą w tej szczoteczce jest to, że może pomóc usunąć płytkę nazębną i kamień z powierzchni zębów.

Plusy:

Posiada wibrację