Best Eyebrow Pencils, że musisz spróbować

Jestem pewien, że słyszałeś o terminie “ołówek brwi”, ale to nie znaczy, że należy po prostu narysować brwi na twarzy, to nie jest takie proste. Jeśli myślisz, że możesz po prostu użyć dowolnego ołówka do brwi, aby Twoje brwi były piękne, a następnie jesteś całkowicie w błędzie. To nie jest takie proste, aby narysować brwi prawidłowo.

Istnieje wiele powodów, które sprawiają, że brwi wyglądają źle, niektóre z nich to:

Nieprawidłowy kształt brwi

Jeśli nie masz żadnej wiedzy na temat brwi, to lepiej zapytać kogoś, kto ma doświadczenie. Pytając osobę, która ma doświadczenie, pomoże Ci uzyskać idealny kształt brwi.

Niewłaściwy kształt

Czasami ludzie nie wiedzą, jaki kształt chcą mieć dla swoich brwi. Bardzo trudno jest określić właściwy kształt dla swoich brwi. Tak więc, trzeba nauczyć się podstaw brwi, a następnie można łatwo określić właściwy kształt.

Niewłaściwy kolor

Brwi są najważniejszą częścią twarzy, jeśli szukasz idealnych brwi to musisz mieć na uwadze kolor swoich brwi. Upewnij się więc, że Twoje brwi są zadbane.

Niewłaściwy kształt

Możesz łatwo odróżnić zły i właściwy kształt brwi. Jeśli nie jesteś pewna co do swoich brwi, to możesz wziąć lustro i zobaczyć, z czym masz do czynienia.

Niewłaściwy kolor

Większość czasów staramy się ukryć wady naszej twarzy, rysując brwi z czarnym kolorem. Nie musisz iść na ciemny kolor, lepiej jest użyć jaśniejszego odcienia, aby kształt brwi był bardziej atrakcyjny.

Niewłaściwa długość

Jest to bardzo ważne, aby zachować odpowiednią długość dla swoich brwi, jeśli masz dłuższe brwi, a następnie upewnij się, że trzymasz go przycięte. Również, jeśli masz krótsze brwi to upewnij się, że je przyciąć.

Niewłaściwy kąt

Jest to bardzo ważne, aby zachować odpowiedni kąt dla swoich brwi, ponieważ jest to pierwsza rzecz, która będzie zdefiniować swoją twarz. Jeśli masz zły kąt dla swoich brwi, to można łatwo uzyskać zły kształt brwi.

Wnioski:

Tak więc, to były główne powody, które sprawiają, że twoje brwi wyglądają źle. Jeśli masz do czynienia z tymi problemami to lepiej wziąć jakąś profesjonalną pomoc, jak to będzie znacznie łatwiejsze, aby uzyskać doskonałe brwi.