Jak naprawić złamany paznokieć

Czy masz problem z posiadaniem wyszczerbionych paznokci? Jeśli tak, to chcę ci powiedzieć, że nie jesteś sam, jak wiele dziewcząt twarz ten sam problem.

Paznokcie są drugą ważną rzeczą po włosy, bo jeśli nie masz ładne i dobrze ukształtowane paznokcie to może zrobić ogromną różnicę na poziomie zaufania osoby.

W dzisiejszych czasach dziewczyny są szalone na punkcie sztuki paznokci i malowania paznokci, ale to nie znaczy, że zamierzają zaniedbać jakość swoich paznokci, ponieważ paznokcie muszą być silne i dobrze ukształtowane. Tak więc, jeśli stoisz przed tym samym problemem posiadania wyszczerbionych lub złamanych paznokci, to nie ma potrzeby się martwić, ponieważ nauczysz się właściwych sposobów, aby to naprawić.

1. Usuń stary lakier do paznokci

Możesz użyć dowolnego zmywacza do paznokci, aby usunąć stary lakier do paznokci, ale musisz upewnić się, że usuwasz stary lakier do paznokci całkowicie.

2. Zrób nowy manicure

Jeśli chcesz uzyskać nowy manicure to nie martw się, bo można uzyskać kompletny zestaw do paznokci. Zawiera on lakier do paznokci, olejek do skórek i pilnik do paznokci.

3. Zastosuj dobrą odżywkę do paznokci

Jeśli chcesz mieć gładkie i dobrze ukształtowane paznokcie to musisz zastosować dobrą odżywkę do paznokci. Możesz stosować tę odżywkę bezpośrednio z butelki lub zmieszać ją z niewielką ilością wody.

4. Używaj odpowiedniego kleju do paznokci

Jeśli nie masz dobrego kleju do paznokci, to możesz użyć bazy żelowej. Możesz zastosować ją na wyszczerbione lub złamane paznokcie, a po tym możesz zastosować top coat.

5. Użyj odpowiedniego lakieru do paznokci

Nie idź na tanie lakiery do paznokci, ponieważ nie oferują one trwałości. Więc upewnij się, że wybierzesz lakier do paznokci, który ma wysoką odporność.

Wnioski:

Są to 5 najlepszych sposobów na naprawienie złamanego paznokcia, ale wiem, że te wskazówki nie pomogą ci, jeśli nie masz pliku do paznokci i lakieru do paznokci. Więc lepiej zacznij teraz i spróbuj dostać swoje ręce na dobry zestaw narzędzi i lakier do paznokci.